Svatebního pozování se semnou nemusíte

vůbec bát, vše je pro Vás přirozené a nenucené. V průběhu focení vše s Vámi konzultují a dokáži, tak díky tomu poznat, jaký styl svatebního focení se Vám líbí. Protože focení dělám pro Vás, vyhneme se díky tomu, jakémukoliv nucenému a nepřirozenému focení. Mím cílem je, aby svatební focení pro Vás bylo, zážitkem a nikov utrpením.

Snažím se přistupovat ke každé svatbě individuálně a nenastavovat pevné cenové balíčky, alespoň nastíním, jakou částku si za Vaši svatbu řeknu.

Za to nejmenší, čili vyfocení obřad plus skupinové focení, focení novomanželů s každým svatebčanem a novomanželské focení cca 1hodinu po obředě, si účtuji od 5000,- Kč.

Tak nízka cena, svatebního focení souvysí s počtem svatebčanů u obřadu.

Mnohem raději, ale fotografuji celodenní svatby již od ranních příprav po odpolední program a večerní zábavu. Za celodenní svatební focení si účtuji od 13000,- Kč.

Mám-li zůstat až do večerní či nočních hodin a zdokumentovat Váš svatební den úplně celý, může částka vystoupat na cca 18000 Kč a více už jen v nestandardních případech, jako je velký počet, nad 200 zůčasněných svatebních hostů. Když za Vámi pojedu nad 50 km od Prahy, budu si účtovat to nejnutnější za palivo.

Nejlepší je, když mi napíšete Vaši představu, zakladní informace o svatbě a já na základě toho cca svatební focení nacením. V ideálnějším případě se velice rád s Vámi nezávazně osobně potkám v mém ateliéru na Praze 10 a vše do potrobna probereme a Já Vás mohu, díky zkušenostem zasvětím do průběhu celého svatbního dne, nebo Vás zasvětit do nečekaných událostí co by mohli přijít. Předsvatební schůzku, poskytuji zcela nezávazně a bezplatně.

Když se Vám má nabídka a přístup bude líbít, vystavuji zálohovou fakturu na 3000,- Kč. Tím máte termín na 100% rezervovaný a můžete se mnou na Váš velký svatební den počítat. Složením zálohy, se zaručuji ze Vám i v případ nějaké mé pracovní neschopnosti za sebe zajistím adekvátní náhradu, stejně zkušeného fotografa se kterými spolupracuji, nebo po domluvě s Vámi, zálohu vrátím a mužete si najmou kohokoliv jiného na svatební focení. Velmi si uvědimuji, jak důležitý je Váš svatební den. Pro to, spolehlivost a férové jednání s klientem, je pro mě prioritou. Nemusíte se tedy bát, jakých koliv nestandartních postupů a můžete se spolehnou na vše na čem se společně domluvíme.

Osobní setkání, můžeme spojit také s předsvatebním focením. Předsvatební focení není nic jiného, než párové focení, u kterého se poznáme, zvyknete si na fotografa a vyfotíme pár snímků do vašeho alba, které můžete mít na památku i pro svatební oznámení a podobné účely.

Focení netrvá 1h a získáte z něj, 20 upravených fotografií za cenu 2500,- Kč. Párové focení, neboli romantické předsvatební focení můžeme vytvořit v mém plně vybaveném ateliéru, nebo na nějaké Vašem oblíbeném místě u Vás doma nebo v přírodě. Velmi oblíbená a žádaná místa bývají kde pár chodí na procházky, nebo se společně poznali.
Předsvatební focení, jednoznačně před svatbou jako fotograf doporučuji.

Nabízím i jako jeden zmála novinku, video z předsvatebního focení. Můžete tak mít super video spot, běžící na Vaší svatbě na projekčním plátně. Video je možné i doplnit z Vašich starých fotografií, nebo video záběru z Vašeho života co jste nazbírali mobilem.

Všechny fotografie dodávám upravené v plném rozlišení. Fotografie ze svadby obvykle bývá od 150 až do 600, záleží na rozsahu focení a náplni každé konkrétní svatby.

Co nejdříve po svatebním focení se snažím dodat zhruba 30 upravených fotografií z průběhu celého dne. Všechny ostatní svatební fotografie, zasílám v plném rozlišení do 3 týdnu od svatby.

U svatebního videa je to celé podobné. Dostanete několikaminutový propracovaný sestřih a navíc ještě video, kde budou všechny natočené záběry. Cena videa je podobná ceně za focení. U každé svatby, můžete mít fotografa i kameramana, nebo dva fotografie a dva kameramany.

Když už budu mít v požadovaný termín plno a budu fotografovat na jiné svatbě. Můžu Vám zaslat, stejně kvalitního kolegu, fotografa a kamerama místo sebe.

Díky tomu že pod sebou mám tým lidí co se zabívají focením, nejen svateb, ale i focením reklam a komerčních videí. Mohu poskytnou i nonstrop službu, fotografa, kamerama a zajistit Vám fotografa a kameramana na poslední chvíli. Dokáži tak zachranít Vaší svatbu, večírek v případě že Vás svatební fotograf, kameraman z nějakého důvodu nedorazí. Jelikož se jedná o nonstop službu a poskytnutí foto, video služeb, během pár hodin ještě v tentýž den. Je účtovaná 50 % cena, ke snadartní ceně. Nebojte se mi zavolat, kdykoliv v případě nějaké krizové situace.

Poskytuji také služby na víc na svatbě i v případě že na svatbě netočím a nefotím.

Pořízení leteckých video a foto záběrů z dronu.

Sublimační tisk fotografií.

Po stažení aplikace do telefonu, může každý host na svatbě ze svého telefonu, rovnou tisknou vyfocené fotografie. Ve velikosti 10x15 nebo 13x18.